Окачествител - Oпаковач, монети и медали

Публикувана: преди 10 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Категории: Производство

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш клиент, търсим да назначим:

Окачествител-опаковач, монети и медали

Основни отговорности:
- Осъществява контрол за спазване на стандартите за качество на продукцията в съответствие с техническата документация и изискванията на компанията;
- Сортира готовата продукция според изискванията, пакетира в предварително зададена опаковка, етикетира и подрежда по вид;
- Отразява получените резултати в установената за тази цел документация;
- Информира при установено несъответствие с утвърдените в компанията стандарти;
- Работи с измервателни инструменти;

Компанията предлага:
- Работа в стабилна компания;
- Отлично възнаграждение;
- Петдневна работна седмица (понеделник - петък);
- Ваучери за храна;
- Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания:
- Завършено средно образование;
- Познаване на методите за контрол на качеството;
- Умения за работа с техническа документация и измервателни инструменти;
- Добра компютърна грамотност;
- Лична мотивация и желание за работа в екип;
- Отговорност, прецизност и внимание към детайла при изпълнение на задачите.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png