Специалист технически продажби

Публикувана: преди 10 дни
Месторабота: гр. Пловдив

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Обслужва клиентите на компанията от офиса на фирмата;
  • Консултира по технически въпроси клиентите и подпомага производствените им процеси;
  • Води комуникация със спедитори и подготвя товарителници;
  • Работи ежедневно с телефон, имейл на място в офиса;
  • Участва в товаро-разтоварни дейности при необходимост;
  • Работи с машини и съоръжения при нужда, както и участва в опаковане на стоката преди транспортирането й;
  • Участва в монтажни дейности при изпълнение на технически проекти, свързани с бизнеса на компанията.

Компанията предлага:

  • Въвеждащо обучение и последващи продуктови и професионални обучения;
  • Работа на редовна смяна от понеделник до петък от 08:30 до 17:00 часа;
  • Добро трудово възнаграждение, обвързано с мотивацията при постигнати резултати;
  • Осигурено работно облекло;
  • 22 дни платен годишен отпуск;
  • Коректност в трудовите отношения;
  • Работа в сплотен екип и приятна работна атмосфера;
  • Дългосрочна заетост и възможност за развитие.

Основни изисквания:

  • Висше техническо образование (автоматизация, мехатроника, пневматика и други свързани специалности ще се считат за предимство);
  • Опит с директните контакти с клиенти, убедителен подход и комуникативни умения;
  • Позитивно отношение и умения за носене на отговорност;
  • Добри умения за работа в екип;
  • Организираност, адаптивност и умение за взимане на адекватни решения в динамична среда;
  • Готовност и желание за обучения и надграждане;
  • Отговорност, вежливост, любезност и добро професионално отношение към клиентите и колегите;
  • Работата със специализиран софтуер (ERP);
  • Чисто свидетелство за управление на МПС, кат. Б /активен шофьор;
  • Желание за дългосрочна заетост.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png