Международен шофьор

Публикувана: преди 53 дни
Месторабота: гр. Пловдив

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Извършва транспортни курсове от България до Европа;
  • Надеждно и безопасно извършва доставки до клиенти по предварително утвърден маршрут;
  • Следи за съответствието на документите за доставка;
  • Отговаря за спазване на сроковете за доставка до крайните клиенти;
  • Управлява товарни автомобили до и над 3,5 тона;
  • Отговаря за техническото състояние на управляваното МПС;
  • Спазва всички законови и вътрешнофирмени правила при управление на МПС.

Изисквания:

  • Професионален опит като международен шофьор - задължителен;
  • Завършено средно образование;
  • Валидно свидетелство за управление на МПС кат. С, C+E;
  • Удостоверение за професионална компетентност за извършване превоз на товари;
  • Карта за дигитален тахограф;
  • Валидно удостоверение за психологическа годност;
  • Умения за работа с документацията, свързана с транспорта на продукти;
  • Владеене на чужд език (английски, немски или руски) е за предпочитане;
  • Безопасно, внимателно и отговорно шофиране и поддръжка на превозното средство.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Трудов договор на пълни осигуровки, изплащане на командировъчни;
  • Нови и в перфектно техническо състояние товарни автомобили;
  • Работа в бързоразвиваща се компания с високи цели;
  • Коректност и спазване на договорните условия.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png