Складови служители (може и без опит)

Публикувана: преди 8 дни
Месторабота: с. Стряма
Възнаграждение: 1400-2000 лв. нето
Категории: Строителство

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Подготвя стоките за доставка в съответствие със спецификациите на системата за комисиониране на поръчки;
  • Гарантира безопасното транспортиране на палетите;
  • Обработва транспортните поръчки в съответствие със системните изисквания;
  • Транспортира палетите до определената зона, като взема предвид правилното причисляване на стока  и товароносителите;
  • Складира палети съгласно инструкциите на ръководителя;
  • Транспортира празните палети и рециклируемите материали до определените места за събиране в складовия отдел.

Компанията предлага:

  • Пълни осигуровки и коректност в трудовите отношения;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работа на две смени по предварително изготвен график (06:45 часа – 15:15 часа / 15:30 часа – 00:00 часа);
  • Ясно изградена бонусна система от първия месец;
  • Ваучери за храна;
  • Надбавка за столово хранене;
  • Осигурен транспорт и работно облекло;
  • Стандартни дни отпуска;
  • Работа в сплотен екип от професионалисти;
  • Възможност за развитие в утвърдена компания.

Основни изисквания:

  • Завършено основно образование;
  • Предишен опит на същата позиция ще се счита за предимство;
  • Активно свидетелство за управление на мотокар ще се счита за предимство;
  • Здравна книжка;
  • Готовност за изпълнение на товаро-разтоварна дейност;
  • Умения за работа в екип;
  • Желание за дългосрочна заетост.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png