Техник-механик поддръжка на автоматизирани линии на 3 смени

Публикувана: преди 8 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Възнаграждение: 2400-2600 лв. нето
Категории: Производство

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни задължения:

- Извършва компетентен технически оглед на механичното оборудване по време на работа;
- Извършва всички видове регулации, центровки, ремонт на отделни възли и механизми и пренастройки;
- Следи за безаварийната работа на съоръженията и осъществява превантивна дейност;
- Отстранява своевременно възникнали аварии
- Участва в подготовката и провеждането на профилактика и основен ремонт на машините;
- Поддържа инструментите на необходимото ниво.

Изисквания:
- Средно техническо образование;
- Минимум 1 г. опит като техник поддръжка на производствени машини.
(За предимство се счита опит в цигарено производство, полиграфия, текстилна , хранителна промишленост или опаковъчни машини)
- Владеене на английски език ще се счита за предимство;
- Умения за работа с техническа документация;
- Прецизност, организираност и последователност;
- Умения за работа в екип;

Компанията предлагаме:
- Сигурност, стабилност и коректност в трудово-правните отношения;
- Производствена площадка в широкия Център на гр. Пловдив
- Много добро възнаграждение ,обучение и възможности за професионално развитие във водеща в отрасъла си компания.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png