Администратор продажби

Публикувана: преди 7 дни
Месторабота: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Обслужва клиенти по телефон и имейл;
  • Приема и обработва поръчки в ERP система;
  • Проследява товарителници и администрира договори и оферти;
  • Комуникира с партньори на компанията, както и с останалите отдели във фирмата;
  • Администрира онлайн магазина на компанията;
  • Ежедневно работи с ERP система (въвеждане на фактури, кредитиране, вкарване на информация за клиенти).

  • Въвеждащо обучение и последващи продуктови и професионални обучения;
  • Работа на редовна смяна от понеделник до петък от 08:30 до 17:30 часа;
  • Добро трудово възнаграждение, обвързано с мотивацията при постигнати резултати;
  • Коректност в трудовите отношения;
  • Работа в сплотен екип и приятна работна атмосфера;
  • Дългосрочна заетост и възможност за развитие.

Основни изисквания:

  • Завършено средно или висше образование;
  • Предишен административен и търговски опит;
  • Умения за работа с ERP система;
  • Владеене на английски език- писмено и говоримо;
  • Опит в директните контакти с клиенти, убедителен подход и комуникативни умения;
  • Позитивно отношение, умения за носене на отговорност и работа в екип;
  • Организираност, адаптивност и умение за адекватни решения в динамична среда;
  • Вежливост, любезност и добро професионално отношение към клиентите и колегите;
  • Желание за дългосрочна заетост.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png