Административен специалист (строителни проекти)

Публикувана: Днес
Месторабота: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Администрира проекти в областта на строителството и обработва всички прилежащи документи;
  • Съдейства организационно на ръководителите на проектите;
  • Координира придвижването на фактури и документи към чужбина;
  • Администрира договори и оферти;
  • Комуникира ежедневно с партньори на компанията, както и с останалите отдели във фирмата.

Компанията предлага:

  • Въвеждащо обучение;
  • Работа на редовна смяна от понеделник до петък от 09:00 до 17:00 часа;
  • Коректност в трудовите отношения;
  • Работа в сплотен екип и приятна работна атмосфера;
  • Дългосрочна заетост и възможност за развитие.

Основни изисквания:

  • Завършено средно или висше образование;
  • Предишен административен опит (административен опит в строителната сфера ще се счита за предимство);
  • Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Умения за обработка на фактури и счетоводни документи ще се счита за предимство;
  • Комуникативност и опит в директните контакти с клиенти;
  • Позитивно отношение, умения за носене на отговорност и за работа в екип;
  • Организираност, адаптивност и умение за взимане на адекватни решения в динамична среда;
  • Желание за дългосрочна заетост.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png